Dzień Przedsiębiorczości

30 marca 2015

25 marca 2015 roku młodzież z naszej szkoły po raz kolejny wzięła udział w Dniu Przedsiębiorczości. Jest to program dzięki, któremu uczniowie na jeden dzień stają się pracownikami różnych zakładów pracy.

Oto krótkie wypowiedzi uczestników programu.

Chętnie skorzystałyśmy z możliwości uczestnictwa w programie. Odwiedziłyśmy jedną z pracowni Instytutu Dendrologii PAN w Kórniku. Jako uczennice-pracownice mogłyśmy od podszewki poznać funkcjonowanie laboratorium. Dowiedziałyśmy się wielu nowych rzeczy na temat hodowli roślin in vitro. Co więcej mogłyśmy założyć własne doświadczenia oraz zajrzeć do ogromnego zielnika. Natalia i Wiktoria

Wzięłyśmy udział w zajęciach w klasie „0” w Szkole Podstawowej im. Jana Wójkiewicza w Radzewie. Mogłyśmy wypróbować swoich sił na stanowisku nauczyciel nauczania początkowego. Praca z dziećmi była niesamowitym doświadczeniem i świetną zabawą. Miło spędziłyśmy czas. Agata i Klaudia.

Nazywam się Agata i w czasie Dnia Przedsiębiorczości gościłam w Hotelu Rodan, gdzie zostałam zapoznana z pracą na stanowisku recepcjonistki i kelnerki. Towarzyszyła mi przyjazna atmosfera i jestem bardzo zadowolona ze współpracy z pracownikami hotelu.


Ostatnie wpisy

Archiwa