IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej Halowej

23 listopada 2014

W Zespole Szkół nr 1 w Swarzędzu dnia 18 listopada odbyły się zawody powiatowe w piłkę halową. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Michał Kapturski, Filip Siejak, Patryk Kuberacki, Filip Kotecki, Maciej Twardowski, Marcin Perdoch, Kacper Surdyk, Bartosz Baran, Jędrzej Józefowicz zagrała bardzo dobrze w fazie grupowej i awansowała do półfinału z pierwszego miejsca wygrywając jedno spotkanie i remisując 2 mecze.

Wyniki meczy grupowych naszego zespołu:

ZS Bolechowo – ZS Kórnik 1:1

ZS Buk – ZS Kórnik 0:1

ZS Puszczykowo – ZS Kórnik 0:0

Tabela grupy B:

Punkty                    Bramki

1.      ZS Kórnik                                  5                           2-1

2.      ZS Puszczykowo                        4                           2-3

3.      ZS Bolechowo                          4                           5-4

4.      ZS Buk                                      3                           3-4

Mecz półfinałowy: ZS nr 1 Swarzędz – ZS Kórnik 3:1

Mecz o III miejsce: ZS Puszczykowo – ZS Kórnik 1:0

W turnieju zwyciężył  ZS nr 1 w Swarzędzu, który pokonał w finale reprezentację szkoły „zza miedzy”, a więc ZS nr 2 w Swarzędzu.

Dziękujemy drużynie za udany występ!!!

DSCN6408 (1)DSCN6436DSCN6413DSCN6448