SREBRNE MISTRZOSTWA POWIATU W BADMINTONIE MĘŻCZYZN

6 listopada 2016

Dnia 3.11.2016 r. w gimnazjum w Baranowie reprezentanci szkoły Jakub Szymankiewicz oraz Jakub Orwat uczestniczyli w Mistrzostwach Powiatu Poznańskiego w Badmintonie.

Do rywalizacji w kategorii szkół ponadgimnazjalnych zgłosiły się trzy reprezentacje. Pierwszy mecz nasi uczniowie rozegrali z zawodnikami z ZS nr 1 w Swarzędzu. W grze pojedynczej było 2:2 i o zwycięstwie zadecydowała wygrana przez naszych Jakubów gra podwójna. W drugim meczu również o zwycięstwie decydowała gra podwójna, w której nasi uczniowie musieli uznać wyższość ekipy z Zespołu Szkół z Puszczykowa. Mimo ambitnej walki naszego debla, szalę zwycięstwa przeważył zawodnik z Puszczykowa, który jest w kadrze Polski w tej dyscyplinie sportowej. Nasi uczniowie zajęli więc 2 miejsce i otrzymali pamiątkowe medale.

2019_20161103_12_01_04_proWięcej zdjęć w galerii.

GRATULUJEMY!!!