Więcej o logistyce

Co musisz wiedzieć, jjeżeli zechcesz kontynuować swójj rozwójj na studiach?
O szczegółach pracy kuriera, od partnera szkoły. Wyższej Szoły Logistyki

Ciekawe strony

Wyższa Szkoła Logistyki kształci interdyscyplinarnie i profesjonalnie logistyków, otwiera studentom drogę do kariery zawodowej oraz przyczynia się do rozwoju nauk o zarządzaniu w obszarze logistyki. Tym celom przyporządkowane są realizowane nowatorskie programy nauczania oraz badania naukowe.

Wirtualne Laboratoria to innowacyjna metoda kształcenia na przedmiotach zawodowych, która pozwala uatrakcyjnić przekaz i zwiększyć efektywność nauki, dzięki wykorzystaniu praktycznych rozwiązań na co dzień stosowanych w firmach. Wszechstronna analiza potrzeb rynku pracy i dotychczasowych metod kształcenia na kierunku technik logistyk i technik spedytor, pozwoliły na opracowanie wstępnych założeń Wirtualnych Laboratoriów, które zostały następnie zweryfikowane w praktyce w szkołach testujących.

Logistyka.net.pl jest największym portalem branżowym w polskim Internecie. Jego głównym atutem jest bogata baza wiedzy merytorycznej, w której można znaleźć zarówno prace teoretyczne, jak i opracowania praktyczne, case study i przykłady najlepszych wdrożeń logistycznych w kraju i za granicą.

Logistyka na studia.pl tu dowiesz się jak wyglądają studia logistyczne i jakie kierunki logistyczne możesz studiować na polskich uczelniach.

Testy zawodowe on-line  pozwalają sprawdzić wiedzę z zakresu przedmiotów zawodowych na poziomie technikum i szkoły policealnej oraz zasadniczej szkoły zawodowej. Testy można rozwiązywać bezpośrednio na stronie, bez potrzeby ściągania ich na dysk komputera lub też pobrać losowy test w formacie PDF wraz z kluczem odpowiedzi. Po rozwiązaniu testu od razu obliczany jest wynik (ilość zdobytych punktów i ich procentowy udział) oraz wyświetlane są prawidłowe odpowiedzi do pytań.

Kalkulatorlogistyka.pl to darmowe narzędzie do wykonywania obliczeń związanych z branżą TSL. Inicjatywą powstania portalu jest chęć szybkiego i łatwego dostępu do różnego rodzaju obliczeń związanych z branżą TSL, które można wykorzystywać zarówno w pracy jak i nauce. Portal pełni funkcję edukacyjno-informacyjną, przedstawia różnego rodzaju rozwiązania, które mam nadzieję przyniosą korzyści jego użytkownikom.

Czas zawodowców Dzięki obecności uczniów/uczennic i pracodawców w Systemie, staje się on źródłem informacji na temat kompetencji posiadanych przez uczniów i potrzeb pracodawców, bazą wiedzy dla wszystkich stron zaangażowanych w funkcjonowanie rynku pracy i proces kształcenia zawodowego.