Dzień patronki – 15 listopada 2016

17 listopada 2016 Tagi:

We wtorek, 15 listopada, obchodziliśmy w naszej Szkole Dzień Patronki.

Podczas uroczystości uczniowie klas pierwszych liceum i technikum złożyli ślubowanie, odwołując się do idei głoszonych przez Jadwigę Zamoyską. Najważniejsze fakty z życia Generałowej mogliśmy sobie przypomnieć dzięki prezentacji pani Katarzyny Czachowskiej, a sceniczną kontynuacją odczytu było przedstawienie grupy teatralnej Litery.

Akademię zakończył wicestarosta  powiatu poznańskiego pan Tomasz Łubiński uroczystym przecięciem wstęgi na świeżo odremontowanym poddaszu, na którym znalazły się gabinety dyrekcji, administracji oraz pedagog szkolnej.

dsc08058

dsc08076dsc08075

Dziękujemy za przybycie gościom i przyjaciołom Szkoły: emerytowanym pracownikom, Monice Lis-Nożyńskiej dyrektor Wydziału Edukacji,  dr. Zbigniewowi Kaliszowi – członkowi zarządu Fundacji Zakłady Kórnickie, dr. hab. Tomaszowi  Leskiemu – zastępcy dyrektora ds. naukowych Instytutu Dendrologii PAN , prof. Tomaszowi Jasińskiemu – dyrektorowi  Biblioteki Kórnickiej PAN oraz radnym powiatu poznańskiego.

dsc08071

Galeria (kliknij aby wejść)