Wicemistrzowie Powiatu w Siatkówce

22 marca 2016

Wicemistrzowie Powiatu w Siatkówce

WP_20150114_08_41_04_Pro

Mężczyźni z naszej szkoły zdobyli srebrne medale w siatkówce. W Murowanej Goślinie zorganizowano po raz drugi Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w siatkówkę. Do turnieju zgłosiło się 7 zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. Nasza reprezentacja rozgrywała w grupie mecze z zespołami z Rokietnicy, Swarzędza oraz Puszczykowa. W składzie naszej drużyny znaleźli się następujący uczniowie: Wojciech Kapusta, Dawid Kurek, Rafał Jaskuła, Marcin Wujek, Sebastian Grząślewicz, Bartosz Baran, Michał Dominiak, Radosław Stelmach, Dominik Siwiński, Szymon Korcz, Sławomir Ratajczak, Filip Kujawa.

Wyniki naszych meczy w grupie:

ZS Rokietnica – ZS Kórnik 0-2

ZS Puszczykowo – ZS Kórnik 2-0

ZS nr 1 Swarzędz – ZS Kórnik 1-2

Nasza reprezentacja w grupie zajęła 2 miejsce i trafiła w półfinale na zwycięską drużynę  z grupy B zespół z Pobiedzisk. Po bardzo dobrej grze mecz zakończył się nasza wygraną 2:0 ( 25:21, 25:15 ).

W finale nasza reprezentacja ponownie zmierzyła się z ZS w Puszczykowie. Początek spotkania był nieudany, gdyż nasi przyjmujący nie mogli poradzić sobie z mocnymi zagrywkami przeciwników, którzy uzyskali znacząca przewagę i utrzymali ją wygrywając pierwszy set. Drugi set był bardziej wyrównany lecz doświadczenie kilku uczniów z Puszczykowa występujących w rozgrywkach III ligi siatkarskiej przeważyło i mecz zakończył się wynikiem 2:0.

Gratulacje za bardzo dobrą grę dla całego zespołu. Dziękujemy za całoroczny wysiłek wkładany na treningach w ramach zajęć pozalekcyjnych, sparingach i turniejach. Bez zaangażowania i wylanego potu nie oglądałoby się tak przyjemnie Waszych poczynań na boisku.

Brawo Panowie!!!WP_20150115_03_32_30 dyplom


Ostatnie wpisy

Archiwa