MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

27 października 2016

2019_20161011_13_13_26_proReprezentacje trzech szkół z naszej gminy udały się 11.10.2016 roku na Hipodrom Wola  w Poznaniu. Po najlepszych startach od kilku lat w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych kwalifikacje uzyskali mężczyźni z naszej szkoły, którzy zajęli III miejsce w Powiecie Poznańskim.

Przy padającej mżawce ścigali się na dystansie 10×850 m z reprezentacjami 27 innych szkół zajmując 24 miejsce. Naszą szkołę reprezentowali mężczyźni z najlepszą wydolnością biegową: Radosław Andrzejczak, Dawid Górka, Karol Jaskuła, Rafał Jaskuła, Bartosz Naglewicz, Marcin Perdoch, Jan Smoliński, Jakub Sułkowski, Tomasz Talarski, Marcin Wujek.

Wymienieni uczniowie poświęcają mnóstwo wysiłku i czasu podczas treningów w swoich klubach, przeważnie piłki nożnej, trenują siatkówkę, bardzo aktywnie uczestniczą w zajęciach wychowania fizycznego. Ciężką pracą poprawiają wydolność, rozwijają swoje zainteresowania sportowe dzięki czemu pozostawili w tyle rówieśników z ponad 100 szkół ponadgimnazjalnych w województwie.

Zapraszamy do oglądnięcia galerii.

Gratulujemy udanego startu!!!