DZIEŃ PIERWSZOKLASISTY

3 października 2016

Dnia 23.09.2016r. w naszej szkole został zorganizowany przez klasy drugie Dzień Pierwszoklasisty. Cztery dziewczyny z klasy 2 Technikum, na trzeciej lekcji wyruszyły ucharakteryzować „Koty”. Następnie wyruszyły z II klasami i wychowawcami na Błonie Kórnickie, gdzie miały odbyć się wspólne gry i zabawy. Przygotowania szły błyskawicznie, a więc wszystko było na czas! Na początek czekał wszystkich koktajl, który zaliczał się już do pierwszej konkurencji…Po przyznaniu punktów przystąpiliśmy do kolejnych konkurencji, w sumie było ich osiem . Między innymi: bieg z jajkiem, rysowanie karykatury swojego wychowawcy, stworzenie samochodu z kartonów i wyścig, założenie na wylosowaną osobę z klasy jak największej liczby ubrań,  picie mleka na czas, zjedzenie jabłka zawieszonego na sznurku. Jednak największą furorę zrobiły dwie konkurencje, a mianowicie:

– ,,siłowanie z Arasem” i fakt, że w tej rywalizacji wziął udział nasz nauczyciel i wychowawca klasy 1 TL pan Łukasz Chmielarz – który wygrał,

– ,,konkurencja dla wychowawców”, których zadaniem było przebicie jak największej ilości balonów bez używania kończyn w ciągu 30sekund.

Po podliczeniu punktacji z tabeli wszystkich konkurencji okazało się, że wygrała klasa 1 b/c, gratulujemy! Jednak dla nas wszystkie trzy klasy są zwycięzcami, ponieważ walczyli do końca, nie poddali się, byli zdeterminowaniu w dojściu do wygranej i właśnie takich uczniów potrzebujemy w naszej szkole, jesteśmy dumni, że dołączyli do nas tak wspaniali młodzi ludzie!

Kamila 2TL

DZIEŃ PIERWSZOKLASISTY – galeria


Ostatnie wpisy

Archiwa