Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2020/21

27 czerwca 2021

Zgodnie ze szkolnym (i nie tylko) kalendarzem dziś tj. 25.06.2021r.w naszym kórnickim Zespole Szkół odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021. Uroczystości towarzyszyły podsumowujące przemówienia Pani Dyrektor oraz przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego oraz opiekunki SU. Uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce zostali uhonorowani wyróżniającymi świadectwami oraz rekomendowani do stypendiów:Prezesa Rady Ministrów oraz Rady Powiatu Poznańskiego. Nieoczekiwanym elementem uroczystości stało się przedstawienie honorujące dorobek zawodowy nauczycielki historii p. dr Katarzyny Czachowskiej, która rozpoczyna zasłużony odpoczynek emerytalny.Wszystkim Uczniom, Nauczycielom, Dyrekcji oraz Pracownikom administracji i obsługi życzymy bezpiecznych i przyjemnych wakacji!