SZKOLNE MISTRZOSTWA DZIEWCZĄT W SIATKÓWCE

14 lutego 2016

10.02.2016

W środę 10 lutego br.  zorganizowaliśmy na hali OAZA mistrzostwa szkoły dziewcząt w siatkówce.

Niestety nie wszystkie chętne dziewczęta mogły wziąć udział w tych rozgrywkach, bowiem parę dni przed szkolnymi mistrzostwami Szkolny Związek Sportowy Powiatu Poznańskiego ogłosił nam niespodziewanie,  ze  w tym dniu odbędą się mistrzostwa powiatu w Unihokeju. Musieliśmy szybko zebrać reprezentację dziewcząt, która pojechała w tym dniu na Unihokeju. Szkoda że tak późno powiadamiają nas o tak ważnych zawodach powiatowych.

Nasze rozgrywki siatkarskie trudno nam było przenieść na inny dzień, wiec odbyły wie także w tym dniu . Wzięły w nich udział reprezentacje klas pierwszych, drugich i trzecich.

Klasa 1bc / TL  pokonała klasę 1A. Wyłoniona z  klas pierwszych reprezentacja niestety przegrała z reprezentacja klasy drugiej b/c i reprezentacja klas trzecich.

Klasa 2b/c w finale pokonała reprezentację klas trzecich i zajęła 1miejsce.

Skład klasy 2b/c: Daria Suchecka, Ewa Szymaniak, Sandra Templewicz, Karolina Hołderna, Natalia Radziejewska, Martyna Berger, Agata Rajkowska.

Gratulujemy zaciętej walki!