III MIEJSCE SZYMONA KORCZA W MISTRZOSTWACH POWIATU POZNAŃSKIEGO W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

27 października 2014

Dnia 22.10.2014 w Poznaniu w okolicach toru wioślarskiego Malta na polanie harcerskiej odbyły się zawody w indywidualnych biegach przełajowych o mistrzostwo Powiatu Poznańskiego. Reprezentant naszej szkoły Szymon Korcz drużynowy Mistrz Polski w kolarstwie pobiegł bardzo dobrze i zajął III miejsce. (rocznik 1996-1997). Szymona wyprzedzili jedynie zawodnicy ZS w Puszczykowie . Szymon zakwalifikował się tym samym do mistrzostw województwa, które odbędą się wiosną.

Naszą szkołę reprezentowali również:

Wujek Marcin

Jaskuła Rafał

Szymankiewicz Michał

Kuberacki Patryk

Smoliński Jan

Perdoch Marcin

Olejnik Mateusz

Wyniki w/w uczniów opublikujemy w późniejszym terminie wówczas, gdy zostanie podany komunikat końcowy z zawodów.

Gratulujemy udanego występu i dziękujemy wszystkim reprezentantom naszej szkoły za udział w zawodach które odbywały się przy padającym deszczu oraz w niskiej temperaturze.