UDANY POWRÓT DO RYWALIZACJI SPORTOWEJ

9 czerwca 2021

Ostatniego dnia maja uczniowie z naszej szkoły wrócili po przerwie spowodowanej obostrzeniami covidowymi  do szkolnej rywalizacji sportowej. Nasza szkoła zorganizowała zawody siatkówki plażowej o Mistrzostwo Powiatu Poznańskiego. Rywalizacja odbyła się z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Niewiele szkół zdecydowało się jeszcze na udział w tej formie aktywności sportowej.  Zespół Szkół z Kórnika reprezentowały dwie drużyny kobiece oraz męskie. Na mistrzostwa przyjechali  uczniowie Zespołu Szkół nr 1 ze Swarzędza.

Wśród kobiet zwyciężył duet ze Swarzędza  Martyna Kruszona, Anna Piaskowska, a wśród mężczyzn pierwsze miejsce wywalczyli Panowie Mikołaj Koprucki oraz Adam Stankiewicz z Zespołu Szkół w Kórniku.

Pozostałe miejsca zajęli:

Kobiety:

2. Agata Twardowska, Monika Gorzycka ( ZS Kórnik )

3. Zofia Piątkowska, Antonina Jakrzewska ( ZS Kórnik)

Mężczyźni:

2. Mateusz Nieradko, Adam Skibiński ( ZS nr 1 Swarzędz )

3. Adam Marek, Kacper Buczkowski ( ZS Kórnik )

Rywalizacja przebiegała w sympatycznej atmosferze, dopisała pogoda więc młodzież spędziła czas miło i aktywnie. Zwycięskie drużyny  wywalczyły puchary, wszyscy uczestnicy otrzymali medale.

Fotorelacja z wydarzenia znajdziecie pod linkiem poniżej

Gratulujemy!!!