UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY MISTRZAMI REJONU W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM!!!

23 listopada 2014

Wyjazd naszej drużyny na zawody o mistrzostwo rejonu do Jarocina okazał się bardzo udany. Reprezentacja w składzie: Filip Kujawa, Jakub Szymankiewicz, Michał Szymankiewicz, Michał Rozmiarek wygrała wszystkie mecze w turnieju awansując tym samym do Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego, które odbędą się 4.XII.2014 r. w Krzyżu Wielkopolskim.

Najwięcej punktów dla zespołu zdobył Filip Kujawa uczeń pierwszej klasy technikum logistycznego, który wygrał wszystkie swoje mecze zarówno w grze pojedynczej jak i podwójnej. Filip rozwija umiejętności gry w tenis stołowy trenując w Klubie Sportowym Stella Gniezno. Drugim najskuteczniejszym zawodnikiem został Jakub Szymankiewicz, który uczęszcza na treningi do Szkoły Podstawowej w Radzewie.

Gratulujemy wygranej oraz życzymy udanego startu na                                   kolejnym szczeblu rozgrywek!!!

DSCN6452 (1)DSCN6451 (1)

DSCN6454dyplom tenis stołowy rejon 2014