Tenisiści obronili tytuł wicemistrzów województwa!!!

7 grudnia 2015

Tenisiści obronili tytuł wicemistrzów województwa!!!

WP_20150114_04_58_58_Pro Tablica i medal

WP_20150114_07_01_25_Pro

Jeszcze lepiej w porównaniu do ubiegłego roku zagrali tenisiści stołowi podczas finałów

województwa, które odbyły się  4.12.2014 w Krzyżu Wielkopolskim. Naszą szkołę reprezentowali tym razem: Filip Kujawa, Jakub Szymankiewicz, Wiktor Szymkowiak oraz Jakub Orwat. Nasi uczniowie ponownie w finale musieli uznać wyższość drużyny z ZSP Nietążkowa, zdobywając tym samym srebrny medal.

W turnieju zagrały następujące reprezentacje szkół:

1. ZSP CKU PRZYGODZICE
  2. ZS im. M. KOPERNIKA KONIN
  3. ZSP NIETĄŻKOWO
  4. ZSO GOSTYŃ
  5. ZSP NR 2 PIŁA
  6. ZS KÓRNIK
  7. ZSE-O GNIEZNO

W pierwszym meczu grupowym nasi uczniowie pokonali reprezentantów Zespołu Szkół             z Konina 4:1. Kolejny mecz zakończył się takim samym wynikiem na korzyść naszej szkoły z drużyną            z ZSP nr 2 z Piły.

W półfinale kolejnym przeciwnikiem był zespół z ZSP CKU z Przygodzic, a mecz zakończył się również wynikiem 4:1 dla Kórnika.

W finale jeden punkt zdobył niezawodny Filip Kujawa, który wygrał wszystkie indywidualne mecze podczas turnieju, a nasz zespół przegrał z ZSP z Nietążkowa 1:4. Również lepszą formę niż w ubiegłym roku zaprezentował Jakub Szymankiewicz, który w całym turnieju przegrał indywidualnie jedno spotkanie w finale. Tym razem uległ 3:1 z reprezentantowi z Nietążkowa, a w ubiegłym roku nie ugrał seta.

Gratulujemy zawodnikom świetnego występu i trzymamy kciuki, aby za rok spełniło się powiedzenie „do trzech razy sztuka” !!!

Galeria (kliknij aby wejść)