SZKOLNY KONKURS WIEDZY O HISZPANII

19 czerwca 2012

clip_image001 SZKOLNY KONKURS WIEDZY O HISZPANII – wyniki

31 maja br. 16 uczniów klasy Ia oraz Ib wzięło udział w I-szej edycji szkolnego konkursu Wiedzy o Hiszpanii w naszej szkole.

Konkurs miał na celu zachęcenie uczniów do samodzielnego pogłębiania wiedzy na temat krajów hiszpańskojęzycznych, wzbudzenie zainteresowania uczniów oraz popularyzację wiedzy o Hiszpanii, jej tradycjach, historii, współczesności, kulturze i sztuce, literaturze, polityce, geografii oraz języku.

Polegał on na rozwiązaniu przygotowanego przez organizatora testu składającego się z 30 pytań, na które należało udzielić odpowiedzi  w formie pisemnej, test wyboru i pytania otwarte.

Uczniowie byli doskonale przygotowani, a konkurs przebiegł w bardzo pozytywnej atmosferze.

Laureaci konkursu:

• I miejsce – Wanda Woźniak, kl. Ib
  • II miejsce – Marianna Frąckowiak, kl. Ib
  • III miejsce – Zuzanna Zięta, kl. Ib

20120612_102302

Wyróżnienie otrzymała Agnieszka Smolińska z kl. Ia.

Laureatom serdecznie gratuluję i zachęcam do II edycji konkursu w przyszłym roku szkolnym.

Paulina Kaźmierczak – organizator