Szkolna Liga Piłki Nożnej 2016/2017

10 października 2016 Tagi: ,

Szkolna Liga Piłki Nożnej 2016/2017

slpn-zdjecie-tytulowe-2016-2017

W ubiegły piątek 7.10.2016 zainagurowana została VI edycja rozgrywek Szkolnej Ligi Piłki Nożnej. Do ligi zgłosiły się 4 zespoły. Mecze będą rozgrywane w dwóch rundach jesiennej i wiosennej, odbywać się będą według harmonogramu w piątki o godzinie 16.00.

Pierwszy mecz rozegrali uczniowie z klasy III TL oraz uczniowie z klas: IV TL i III BC.  Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęli Ci pierwsi i objęli prowadzenie trzema bramkami. Ambitnie grający czwartoklasiści coraz groźniej atakowali i odrobili jedną bramkę. Szybko jednak  zostali skutecznie skontrowani i przewaga do końca meczu utrzymywała się na poziomie 3-4 bramek. Mecz zakończył się wynikiem 9-5 dla uczniów III TL.

Tabela, harmonogram rozgrywek oraz fotorelacje ze wszystkich spotkań zamieszczane będą w galerii: Galeria (kliknij aby wejść…)

Życzymy udanych występów wszystkim uczestnikom rozgrywek.

szkolna-liga-pilki-noznej-2016