Podsumowanie współzawodnictwa sportowego w powiecie poznańskim

20 czerwca 2016

17 czerwca 2016r. o godz. 10:00 sali gimnastycznej ZS w Puszczykowie odbyło się podsumowanie XVII POWIATOWYCH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W ROKU SZKOLNYM 2015/2016.

18 szkół zostało nagrodzonych tytułem: „NAJBARDZIEJ USPORTOWIONA SZKOŁA w POWIECIE POZNAŃSKIM w roku szkolnym 2015/2016”. Wśród nich znalazła się także nasza szkoła. Mimo trudnych warunków wychowania fizycznego (mała salka gimnastyczna , nieliczne grupy WF korzystają częściowo z hali OAZA, coraz mniejsze boisko przyszkolne do ćwiczeń. Na lekcje w terenie dochodzimy na OSiR bądź promenadę kilkanaście minut)  zajęliśmy w tym roku 3 miejsce wśród wszystkich szkół ponadgimnazjalnych.

Szkoły Ponadgimnazjalne:

I      ZS Puszczykowo

II    ZS 1 Swarzędz

III   ZS Kórnik

Nagrodzone zostały również 3 gminy powiatu poznańskiego:

I   Gmina Swarzędz

II    Gmina Kórnik

III   Gmina Mosina

W imieniu wszystkich sportowców i nauczycieli wychowania fizycznego ZS Kórnik puchar i dyplom dla szkoły z rąk wicestarosty Tomasza Łubińskiego odebrały Zuzanna Wojtkowiak – Kozakiewicz i p. Anna Szmydt, w imieniu Gminy Kórnik gratulacje i puchar przyjęła p. Anna Rauk.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim sportowcom za zaangażowanie.

IR