Koniec rundy jesiennej w rozgrywkach Szkolnej Ligi Piłki Nożnej

4 listopada 2015

image

Uczniowie, którzy pasjonują się piłką nożną i lubią rywalizację, ruch zakończyli pierwszą rundę rozgrywek. Najlepsi okazali się mężczyźni z klas trzecich, którzy wygrali wszystkie swoje mecze. Rywalizacja o 2 miejsce była wyrównana, trzy zespoły zgromadziły po 3 punkty i zadecydował bilans bramkowy.

Mecze były bardzo wyrównane, a o zwycięstwie decydowały szczegóły. W rozgrywkach wzięło udział 34 uczniów co stanowi 34% populacji mężczyzn naszej szkoły. Strzelono 73 bramki w 6 meczach, co daje średnią 12 goli na mecz.

Najwięcej bramek strzelił pierwszoklasista Marcin Tomaszewski uczeń technikum logistycznego, który prowadzi w klasyfikacji najlepszych napastników z dziesięcioma trafieniami. Tuż za nim z jedną bramką mniej uplasował się Patryk Kuberacki z klasy III liceum.

Trzecioklasiści mają najlepszą formację ofensywną, na swoim koncie zgromadzili 28 goli.

Najlepszą obronę pod przewodnictwem Marcina Stawiaka posiada zespół liderujący, a więc również „trzecioklasiści”, którzy stracili jedynie 8 bramek.

Spośród uczestników SLPN została wyłoniona reprezentacja szkoły na zawody w piłkę nożną halową. Naszą szkołę reprezentować będą: Kujawa Filip, Tomaszewski Marcin, Kuberacki Patryk, Korcz Szymon, Stawiak Marcin, Twardowski Maciej, Surdyk Kacper, Grząślewicz Sebastian, Perdoch Marcin, Frąckowiak Jan.

Do zobaczenia na boisku w rundzie wiosennej!!!