Kolejne sukcesy sportowe naszych uczniów

8 listopada 2021

Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły -ZS Kórnik: Agata Twardowska, Tosia Jakrzewska, Jagoda Rogaczewska, Zuzanna Belter, Nadia Konys, Weronika Oźminkowska (bramkarka), Marta Szudrowicz, Julia Różańska, Michalina Winiecka, Zuzia Sowińska – rez. wzięła udział w mistrzostwach powiatu poznańskiego w unihokeju w Swarzędzu i zajęła 2 miejsce w powiecie. (srebrne medale)
W turnieju tym została również doceniona i wyróżniona  jako najlepsza zawodniczka –Agata Twardowska .Cieszymy się z kolejnego sukcesu!
Gratulujemy również panom , którzy w składzie: Marek Hirsch, Przemysław Borowiecki, Krzysztof Biadała, Paweł Szmajdziński, Filip Wittmann, Borys Seidel, Adam Stankiewicz, Franciszek Kowalski, Adam Pawlikowski, Tomasz Frąckowiak zajęli 3 miejsce w powiecie (brązowe medale). Gratulujemy!!!