III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Siatkówce

2 marca 2015

Dzień 13-tego w piątek był dla reprezentacji naszej szkoły dniem całkiem szczęśliwym, gdyż mężczyźni tak jak 2 dni wcześniej kobiety wywalczyli III miejsce.

W Murowanej Goślinie zorganizowano po raz pierwszy Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Siatkówkę. Do turnieju zgłosiło się 8 zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. Nasza reprezentacja rozgrywała w grupie mecze z zespołami z Bolechowa, Swarzędza oraz Buku. W składzie naszej drużyny znaleźli się następujący uczniowie: Wojciech Kapusta, Dawid Kurek, Rafał Jaskuła, Marcin Wujek, Sebastian Grząślewicz, Jakub Słabolepszy, Tomasz Talarski, Jakub Szymankiewicz.

Wyniki meczy naszej drużyny w grupie:

ZS Bolechowo – ZS Kórnik 2-1

ZS Buk – ZS Kórnik 0-2

ZS nr 1 Swarzędz – ZS Kórnik 1-2

Nasza reprezentacja w grupie zajęła 2 miejsce i trafiła w półfinale na faworytów turnieju zespół z Puszczykowa w którym grają uczniowie na co dzień występujący w III lidze siatkarskiej. Wynik meczu zatem nie mógł być inny jak 0-2.

Mecz o medal brązowy nasz zespół wygrał pewnie 2-0 z reprezentacją ZS Pobiedziska.

Gratulujemy udanego występu podczas turnieju !!!

DSCN6573dyplomDSCN6546DSCN6559DSCN6540DSCN6541