II edycja szkolnego konkursu WIEDZY O HISZPANII – wyniki

2 stycznia 2013

Dnia 29 listopada 2012 w Zespole Szkół w Kórniku odbyła się druga edycja szkolnego konkursu Wiedzy o Hiszpanii, w którym udział wzięło 16 uczniów klas I i II naszego liceum.

Uczestnicy konkursu musieli wykazać się wiedzą na temat geografii, historii, polityki, kultury i sztuki, literatury, a również współczesności i tradycji panujących w Hiszpanii.

Po raz drugi najlepszym wynikiem może pochwalić się uczennica klasy II b Wanda Woźniak zajmując zaszczytne pierwsze miejsce.
Drugie miejsce zajęła Agnieszka Smolińska z kl. II a, a miejsce trzecie przypadło ex aequo Agnieszce Ptak i Zuzannie Zięcie z kl. II b.

I miejsce – Wanda Woźniak, kl. II b

II miejsce – Agnieszka Smolińska, kl. II a

III miejsce – Agnieszka Ptak, kl. II b i Zuzanna Zięta, kl. II b

Laureatkom serdecznie gratuluję i zachęcam do trzeciej edycji konkursu w przyszłym roku szkolnym. ¡ENHORABUENA!

konkurs 011

Paulina Kaźmierczak