„Dzień Współpracy” z Uniwersytetem Przyrodniczym w Poznaniu

14 lutego 2020 Tagi:

„Dzień Współpracy” z Uniwersytetem Przyrodniczym w Poznaniu

W dniu 12 lutego uczniowie klasy 2bc pod opieką p. K. Leskiej i p. E. Zwierzyńskiej uczestniczyli
w V edycji „Dnia Współpracy”. Projekt ten jest dedykowany szkołom partnerskim i realizowany przez Wydział Ekonomiczno-Społeczny UP w Poznaniu. Uczniowie zapoznali się z ofertą edukacyjną Wydziału, wysłuchali wykładu pt. „Jak odnaleźć się na rynku pracy?” i wzięli udział w warsztatach „Sztuka negocjacji”. W trakcie trwania projektu zorganizowany został Quiz ekonomiczny, w którym uczestniczyło ok. 150 uczniów z różnych szkół partnerskich. Nasz uczeń Wiktor Antoniak zajął w nim IV miejsce. Organizatorzy przygotowali również konkurs Wall Press Photo, w którym zwyciężyła grupa naszych uczniów: Z. Flerkowska, K. Kaczmarek, J. Lasek i W. Antoniak.