75 lecie Liceum Ogólnokształcącego na sportowo

23 grudnia 2020

W tym roku obchodziliśmy 75 – lecie istnienia naszej szkoły LO-ZS Kórnik.

Z tej okazji, ażeby uczcić to wydarzenie  Szkolny Klub Sportowy ORZEŁ zorganizował dla dziewcząt różne konkursy na sportowo.

W konkursie na plakat sportowy zostały wyróżnione dwie prace: plakat Kamili Pawlikowskiej z kl. 4TL oraz plakat Tosi Jakrzewskiej z kl. 2BC N.

W konkursie na najładniejszy, najciekawszy, najbardziej dynamiczny układ skocznościowy w kole wyróżniono układy: Marianny Jankowiak i Patrycji Nowak z kl. 1BC

W konkursie na najładniejszy, najciekawszy układ do ulubionej piosenki, zawierający elementy obowiązkowe wyróżniliśmy układy 6 osób. A są to: Julia Różańska i Agata Twardowska z kl. 2BC N, Małgorzata Libner z kl. 3A, Laura Jaskuła z kl. 2BC S, Agata Radziejewska i Dominika Frąckowiak z kl. 3BC

Przedstawione układy były urozmaicone i  z pomysłem. Wyróżniały je również dokładność, dynamiczność lub taneczność oraz były zgodne z regulaminem.

GRATULUJEMY zwycięzcom pomysłowości i zaangażowania oraz dziękujemy wszystkim za udział w konkursie.

Oczywiście osoby, których prace zostały wyróżnione otrzymują dodatkowo oceny celujące w drugim semestrze oraz.małe nagrody – niespodzianki.

Dziękujemy Wydziałowi Promocji UM Kórnik i KCSiR Oaza za przekazanie nam drobnych upominków- nagród!

Iwona Rauk – nauczycielka wychowania fizycznego